ЗОКИ Вторник, 11.12.2018, 01:50
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная страница | Регистрация | Вход
» Меню сайта

» Интересно:

» Почитай
[09.05.2011][другое]
ПРАВОВА АБЕТКА № 12. (7)
[09.05.2011][другое]
ПРАВОВА АБЕТКА № 11. (3)
[09.05.2011][другое]
ПРАВОВА АБЕТКА № 10. (3)
[09.05.2011][другое]
ПРАВОВА АБЕТКА № 9. (2)
[09.05.2011][другое]
ПРАВОВА АБЕТКА № 8. (1)



Начало » 2009 » Февраль » 22 » результати конкурсу "Маленький Парнас" -6
результати конкурсу "Маленький Парнас" -6
17 лютого о 14.00 у актовій залі Дзержинського райвиконкому ради м. Харкова відбувся гала-концерт переможців Харківського (з міжнародною участю) огляду-конкурсу творчості дітей та молоді з обмеженими можливостями «Маленький Парнас».
Метою конкурсу було і є пошук молодих талантів та їхня підтримка, сприяння вдосконаленню професійної майстерності у різних видах мистецтва, подолання негативних стереотипів громадськості щодо людей з інвалідністю.

Цього року конкурс об’єднав учасників з різних куточків України (Харків, Київ, Львів, Миколаїв, Запоріжжя) та Росії (Бєлгород).
Відбір учасників і визначення переможців та дипломантів проводило високопрофесійне журі, до складу якого входили: харківські поети, прозаїки, перекладачі, журналісти, співаки, музиканти, композитори, художники, актори, хореографи та майстри декоративно-вжиткового мистецтва, громадські діячі. Голова журі - заслужений діяч культури України, член національної Спілки письменників, Харківський поет Бойко Віктор Степанович.
Серед запрошених голова Харківської обласної ради Чернов Сергій Іванович.
В рамках гала-концерту відбулася церемонія нагородження переможців у таких номінаціях:

Літературна творчість: Лауреат: Макеева Надежда, Тимченко Снижана. Дипломант: Вовк Роман, Участник: Литовка Настя, Пащенко Артур, Хорошун Тетяна.

Виконавська майстерність: Лауреат конкурсу - хор Харьковской гимназии для слепых детей им. В.Г. Короленко (директор Белоусов Александр Николаевич), художественный руководитель Бондаренко Людмила Петровна, концертмейстер Сергиец Александр Николаевич. Лауреат конкурсу Ансамбль народных инструментов «Слобожанские узоры», педагог Бондаренко Людмила Петровна, руководители Пигарь Юлия Юрьевна, Данильченко Вячеслав Владимирович, концертмейстер Вовк Лариса Борисовна. Музика В. Ярцева, слова Я. Кухаренко - «Черевички».

Дипломант конкурса - вокальный ансамбль Харьковской школы-интерната № 12, художественный руководитель Санина Лиля Николаевна, «Старый Харьков».

Лауреаты конкурсу - жестовая песня «А ты меня любишь?» - УТОГ, Черникова Диана, Мусатов Владимир – художественный руководитель Лаптева Любовь Михайловна

Лауреат конкурсу - жестовая песня «За любовь и волю». Присекина Ирина, УТОГ - художественный руководитель Лаптева Любовь Михайловна
Жестовая песня «Зелен клен». Орлова Настя НВК. - художественный руководитель Еловская Людмила Алексеевна.

Лауреат конкурсу Суменков Геннадий, - А. Понамарев «Варто чи ні» - Харьковская гимназия для слепых детей им. В.Г. Короленко. художественный руководитель Бондаренко Людмила Петровна, концертмейстер Сергиец Александр Николаевич.

Лауреат конкурсу – вокальный ансамбль «Класик» -

Дипломант конкурсу - Захарова Настя с монологом.
«Поппури» - Кожурин Микита, Харьковской школы-интерната № 12 художественный руководитель Санина Лиля Николаевна
Плечко Оксана - «Перышко» Харьковской школы-интерната № 12 художественный руководитель Санина Лиля Николаевна
Сапрыкина Марина - технікум-интернат Ф.Г.Ананченко – «Останусь»
Колодий Виталий - технікум-интернат Ф.Г.Ананченко – «Мамина коса»

Акторська майстерність: Лауреаты: Мусатов Владимир, Чухова Екатерина.
Дипломант: Театр «МЫ» Ксенженко Яна, Сибирцева Настя.
Призери: Театральный колектив «Учень чародія».
Учасники: Театр «Алые паруса».
Лауреат: Театр костюму «Аліса».
Дипломант: Театр «Кіко» Божко Вадим Баранова Татьяна. Дипломант: Захарова Настя.

Образотворче мистецтво: Лауреат: Воронов Игор.
Дипломант: Обихвист Ирина, Осипова Олена, Галадий Наталья.
Декоративно-вжиткове мистецтво: Лауреат: Заголоватська Зінаїда (вышивка),
Дипломант: Медвєдєва Катерина, Ткаченко Наталья, Василюк Олександра, Смекалова Анна (вышивка)
Лауреат: Баранова Татьяна (аппликация),
Дипломант: Щолокова Кристина, Лавриненко Яна (аппликация).
Лауреат: Онилов Артем (керамика).
Дипломант: Прядко Марина, Забара Світлана, Коваленко Андрей (керамика).
Лауреат: Прокопенко Олена (Флористика).
Лауреат: Сопельник Алена, Жарко Ліза, Присєкіна Ірина (Бисероплетение).
Дипломант: Буряковськая Юлія, Єлізєва Тетяна, Гоенко Олеся, Жарко Ліза, (Бисероплетение).
Лауреат: Денисенко Ирина (вязание)

Нагородження переможців відбулося за сприяння супермаркету «Восторг», компанії Ахмад Тее London в Україні, Харківського обласного фонду ім. Маріани Аваковой, фармацевтичної компанії «Мегаком», магазину книг «ВООКS», Харківської системи розвитку людини ім. М.Ю. Міаніє, прес-центру «Майдан свободи», телеканалу АТВК, райвиконкому Дзержинського району м. Харкова.
 
Просмотров: 1219 | Добавил: JulieBest | Рейтинг: 0.0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
» Форма входа

» Календарь новостей
«  Февраль 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728

» Поиск по новостям

» Поговорим?

» Посмотри

» Статистика


Запорожский Областной Конгресс Ивалидов © 2007 - 2011
Сделать бесплатный сайт с uCoz