ЗОКИ Вторник, 23.10.2018, 05:46
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная страница | Каталог статей | Регистрация | Вход
» Меню сайта

» Интересно:

» Сейчас смотрят

Начало » Статьи » Наше творчество » другое

ПРАВОВА АБЕТКА № 9.
У разі складання вступних іспитів (вступних випробувань) з позитивним результатом до вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації зараховуються поза конкурсом діти-інваліди та інваліди першої і другої груп, яким не протипоказане навчання за обраною спеціальністю; до професійно-технічних навчальних закладів діти-інваліди та інваліди, яким не протипоказане навчання за обраною професією (спеціальністю) та спеціалізацією. За інших рівних умов переважне право на зарахування до вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та професійнотехнічних навчальних закладів мають інваліди та діти з малозабезпечених сімей, у яких:

обидва батьки є інвалідами;
один з батьків інвалід, а інший помер;
одинока матір з числа інвалідів;
батько інвалід, який виховує дитину без матері.

Під час навчання зазначеним категоріям громадян стипендія та пенсія (державна соціальна допомога інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам) виплачуються в повному розмірі.
(Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», стаття 22).

Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1312 «Про заснування академічної стипендії Кабінету Міністрів України обдарованим студентам з числа інвалідів» передбачено заснування з 1 січня 2010 р. 100 академічних стипендій Кабінету Міністрів України обдарованим студентам вищих навчальних закладів III—IV рівня акредитації з числа інвалідів. Академічна стипендія виплачується обдарованим студентам вищих навчальних закладів III—IV рівня акредитації з числа інвалідів, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр", у розмірі 850 гривень на місяць. Студентам зазначеної категорії з числа інвалідів I групи академічна стипендія збільшується на 50 відсотків.

Категория: другое | Добавил: solomonnik (09.05.2011)
Просмотров: 1209 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 5.0 |

Всего комментариев: 1
1  
ого! Я о таком даже не слышала!

Имя *:
Email *:
Код *:
» Форма входа

» Категории каталога
стихи [1]
Написаные нами
рассказы [7]
и похожие на них авторами которых мы являемся
другое [122]
что не входит под описание других разделов

» Поиск по каталогу

» Сейчас говорят о:

» Сейчас читают:

» Статистика


Запорожский Областной Конгресс Ивалидов © 2007 - 2011
Сделать бесплатный сайт с uCoz