ЗОКИ Вторник, 23.10.2018, 06:00
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная страница | Каталог статей | Регистрация | Вход
» Меню сайта

» Интересно:

» Сейчас смотрят

Начало » Статьи » Наше творчество » другое

ПРАВОВА АБЕТКА № 8.
Для того, щоб надавати допомогу людині з інвалідністю, не обов'язково бути його опікуном. Опікунство призначається у випадку визнання особи недієздатною. Наприклад, внаслідок психічного захворювання, після відповідного рішення суду.
Для допомоги дієздатній фізичній особі у реалізації її прав та виконанні обов'язків може бути наданий «помічник», як це передбачається Цивільним кодексом України.
Дієздатна фізична особа, яка за станом здоров'я не може самостійно реалізовувати свої права та виконувати обов'язки, має право обрати собі «помічника».
«Помічником» повина бути дієздатна фізична особа.
За заявою особи, яка потребує допомоги, ім'я її «помічника» реєструється органом опіки та піклування, що підтверджується відповідним документом. «Помічник» має право на одержання пенсії, аліментів, заробітної плати, поштової кореспонденції, що належать фізичній особі, яка потребує допомоги.
«Помічник» має право вчиняти дрібні побутові правочини в інтересах особи, яка потребує допомоги, відповідно до наданих йому повноважень.
«Помічник» представляє особу в органах державної влади, органах влади Автономної Республіки Крим, органах місцевого самоврядування та організаціях, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення.
«Помічник» може представляти фізичну особу в суді лише на підставі окремої довіреності.
Послуги «помічника» є оплатними, якщо інше не визначено за домовленістю сторін. «Помічник» може бути у будь-який час відкликаний особою, яка потребувала допомоги. У цьому разі повноваження «помічника» припиняються.
Категория: другое | Добавил: solomonnik (09.05.2011)
Просмотров: 1146 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 1
1  
Do you have more great artciels like this one?

Имя *:
Email *:
Код *:
» Форма входа

» Категории каталога
стихи [1]
Написаные нами
рассказы [7]
и похожие на них авторами которых мы являемся
другое [122]
что не входит под описание других разделов

» Поиск по каталогу

» Сейчас говорят о:

» Сейчас читают:

» Статистика


Запорожский Областной Конгресс Ивалидов © 2007 - 2011
Сделать бесплатный сайт с uCoz