ЗОКИ Пятница, 16.11.2018, 10:05
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная страница | Каталог статей | Регистрация | Вход
» Меню сайта

» Интересно:

» Сейчас смотрят

Начало » Статьи » Наше творчество » другое

ПРАВОВА АБЕТКА № 5.
Конституція України гарантує усім громадянам право брати участь в управлінні державними справами, у всеукраїнському та місцевих референдумах, вільно обирати і бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування. (Конституція України, стаття 38). Таким чином, відповідно до Конституції України особи з інвалідністю повині мати можливість вільно обирати та бути обраними.
Виборцю, який внесений до списку виборців на виборчій дільниці, але за віком, у зв'язку з інвалідністю чи за станом здоров'я не здатний пересуватися самостійно, дільнична виборча комісія надає можливість голосувати за місцем перебування цього виборця (Частина 1 Статті 77 Закону України «Про вибори Президента України», частина 1 статті 84 Закону України «Про вибори народних депутатів України», частина 1 статті 67 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів»).
Особлива процедура голосування – це поки що в Україні єдиний гарантований та відпрацьований механізм, яким особи з інвалідністю можуть скористатися для голосування. Виборці, стосовно яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, разом із повідомленням про включення до списку виборців повідомляється про те, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування. Окрім цього, законодавство докладно регулює порядок організації голосування за межами приміщення для голосування.
Категория: другое | Добавил: solomonnik (09.05.2011)
Просмотров: 429 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 1
1 Latisha  
With the bases loaded you sutrck us out with that answer!

Имя *:
Email *:
Код *:
» Форма входа

» Категории каталога
стихи [1]
Написаные нами
рассказы [7]
и похожие на них авторами которых мы являемся
другое [122]
что не входит под описание других разделов

» Поиск по каталогу

» Сейчас говорят о:

» Сейчас читают:

» Статистика


Запорожский Областной Конгресс Ивалидов © 2007 - 2011
Сделать бесплатный сайт с uCoz